TopStar

14. července 2018 10:21

Rytmusova nová milá: V dětství jsem měla spoustu komplexů

Moderátorka Jasmina Alagič (27) se do povědomí diváků dostala především svým vztahem s rapperem Rytmusem (41). Ten je z dívky a především její vizáže nadšený, ona ale právě kvůli vzhledu trpěla dlouhou dobu komplexy. Věřili byste, že ji ve škole šikanovali?

‚‚V dětství jsem měla spoustu komplexů. Vysmívali se mi kvůli jménu a ptali se mě, kde mám Aladina a koberec. Komplex jsem měla i ze své výšky. Velmi rychle jsem vyrostla a nade všemi jsem trčela,‘‘ nechala se moderátorka slyšet pro jeden z rozhovorů. Dnes jsou ale časy šikany pryč a dívka je jednou z mediálně nejsledovanějších osobností československé scény.

Není to ale jen tak, že vypadá Jasmina tak jak vypadá. V roce 2016 se rozhodla pro výplň rtů, i když měla obavy, aby po zákroku nepůsobila nepřirozeně. Kdo ví, zda by si jí rapper všiml, kdyby nějakou tu plastiku nepodstoupila. ‚‚Já si o sobě nemyslím, že jsem nějaká super krásná. Znám mnoho nádherných žen. Vím, že muži na mě oceňují především přirozenost a uvolněnost. Pro mě je důležité, když se můžu od srdce zasmát a užít si života.‘‘

Před nedávnem shodila Jasmina dlouhou hřívu a fanoušci tvrdí, že jí to sluší mnohem více. Říká se, že se změnou účesu dochází i k životním změnám. Rytmus by si měl krásku tedy ohlídat, aby mu v nejbližší době nefrnkla za jiným.


Přečtěte si také