TopStar

26. srpna 2018 14:00

Ryzí přátelství: Hollywoodské páry, které se skutečně jen kamarádí

Můžeme nekonečně spekulovat o tom, zda přátelství mezi mužem a ženou existuje. Vztahy hollywoodských hvězd, které vám představíme jsou důkazem toho, že by takový vztah reálný být skutečně mohl. Právě tyto hvězdy totiž utvrzují, že se mají hrozně rády, ale pouze jako kamarádi. Tak co, věříte jim to?

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio

Kdo z nás si někdy nepřál, aby filmoví Jack a Rose netvořili pár i ve skutečnosti. Po premiéře Titanicu média nepřestávala psát o potenciálním románku Kate Winslet a Leonarda DiCapria. Podle slov herců mezi nimi nikdy nic nebylo a film z nich udělal nejlepší přátele. ‚‚Je tak úžasná, že k chemii při natáčení došlo tak nějak spontánně. Líbíme se jeden druhému jako lidé, ale když jsme měli natáčet intimní scény, bylo to hrozně komické,‘‘ zmínil po natáčení DiCaprio.

‚‚Nikdy jsme se navzájem nepřitahovali. Omlouvám se, možná to někoho zklame, ale je to zkrátka tak,‘‘ dodala vzápětí Winslet. Jejich přátelství už trvá kolem 20 let a jeden o druhém tvrdí, že jsou ti nejlepší z nejlepších. No, zdá se, že ne vždy musí film a intimní scény opačná pohlaví spojovat i v realitě.

Ryan Gosling a Michelle Williams

V době natáčení filmu Blue Valentine společně hlavní hvězdy Ryan Gosling a Michelle Williams dokonce bydleli. Podle režiséra to bylo nezbytné, aby zvládli uvěřitelně zahrát své role. Ti spolu sice měli bydlet jen týden, ale nakonec se to protáhlo na celý měsíc. Jak říká Michelle, s Ryanem jí bylo hrozně dobře, ale žádná jiskra ani chemie mezi nimi nebyla. ‚‚Ryana nejde nemilovat. Sám myje nádobí, pomáhá s dítětem a uklízí.‘‘

Samozřejmě, že média začala okamžitě spekulovat o jejich románku. Navíc, dvojice se na každé společenské akci něžně objímala. Sám Gosling ale domněnky vyvrátil a řekl, že se takhle chová ke všem svým přátelům.

Julia Roberts a George Clooney

Jedno z nejznámějších přátelství Hollywoodu - Julia Roberts a George Clooney. Herci se potkali na natáčení filmu Dannyho parťáci a od té doby jsou nerozlučnou dvojkou. Oba zmiňují, že přátelství jako je právě to jejich je v Hollywoodu raritní. Roberts navštívila George už několikrát v jeho domě v Itálii a zároveň tam žila po dobu svého těhotenství. Také si velmi rozumí s hercovou ženou Amal a Clooney tvrdí o muži Julii, že je super chlap.

Bradley Cooper a Jennifer Lawrence

Poté, co si tahle dvojka zahrála hned ve třech filmech (Terapie láskou, Špinavý trik, Serena) se veřejnost shodla, že mezi herci něco je. Podle slov Jennifer ale o nic nejde a Bradley je pro ni jako vlastní bratr. Několikrát se dokonce pokoušela mu najít holku.

Princ Harry a Cameron Diaz

Celkem zvláštní páreček, i kdyby se mělo jednat jen o přátelství. I přesto se před sedmi lety bouřlivě spekulovalo, zda se hollywoodská hvězda s princem skutečně sblížila a to nehledě na jejich 12letý věkový rozdíl. Cameron Diaz byla totiž kvůli natáčení dlouhou dobu v Británii, a aby zůstala ve formě, chodila do fitka. A právě tam se seznámila s Harrym. Dvojice se spřátelila a začala se vídat i mimo posilovnu. Chodili spolu na pivo a Harry ji dokonce seznámil se svými přáteli.

Velmi záhy ale spekulace ustanuly, po natáčení se totiž Cameron vrátila do Spojených států a začala si hledat společné bydlení se svým tehdejším přítelem Alexem Rodriguezem.

Sandra Bullock a Ryan Reynolds

Když vyšel roku 2009 snímek Návrh, ve kterém si Reynolds a Bullock zahráli hlavní roli, publiku se zdálo, že jsou idylický pár. Tou dobou byli ale oba aktéři v manželství. O rok později se ale obě manželství rozpadla a média tak začala spekulovat o to více. ‚‚Myslím, že teď si všechny ženy světa oddechnou. Jsme velmi dobří přátelé už deset let. A ne, nechodíme spolu,‘‘ nechala se slyšet Bullock. Jak se ukázalo, tak dvojice si jen přátelsky pomáhala v době jejich rozvodů a trávila co nejvíce času společně, aby to psychicky zvládla.


Přečtěte si také