TopStar

25. června 2015 12:51

Barbora Koukalová

S dcerou Whitney Houston už to rodina vzdala: Odvezli ji do hospice, kde ji nechají zemřít

Jablko nepadá daleko od stromu, to bolestně pociťují příbuzní okolo žen z rodu Houston-Brownů. Whitney nezvládla drogy a zemřela ve vaně, Bobbi Kristina ji bude velice rychle následovat během několika týdnů.

Je to příběh jako přes kopírák. Mladá a nadějná hvězda Whitney Houston (†48) si vzala za manžela rappera Bobbyho Browna a byla to divoká jízda plná drog a domácího násilí.

Ze svazku vzešla jediná dcera, Bobbi Kristina (22), která se přiživila na slávě rodičů, vletěla do drog taky a začala chodit s klukem jménem Nick Gordon, který s nimi domě vyrůstal od jejích dvanácti let jako její bratr. S Nickem si dopřávali kokain, heroin a další domácí mlácení, povedený bratro-snoubenec jí navíc vykradl peníze z účtu.

Whitney Houston našli před třemi lety mrtvou ve vaně a i když oficiální zpráva mluví o selhání srdce, všichni víme, že talentovaná zpěvačka se ufetovala k smrti.

Bobbi Kristinu bude čekat podobný osud za pár týdnů. Od ledna tohoto roku byla v kómatu, kdy ji našli ve vaně stejně jako její matku, protože její tělo nápor drog a alkoholu nezvládlo, pak se z něj probrala a následně do něj byla znovu uměle uvedena, jelikož jí selhávají všechny orgány a má poškozený mozek.

Rodina se proto rozhodla Bobbi odpojit od intenzivní péče a nechat ji převést do hospice, tedy na místo, kde se už jen čeká na smrt.

Smutný příběh. Bohužel ale je to každého volba, jak povede svůj život.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také