TopStar

4. dubna 2018 17:40

S rozchody se protrhl pytel: Lily-Rose Depp a Ash Stymest se po dvou letech rozešli!

Modelka a dcera slavných rodičů Lily-Rose Depp (18) se po dvouletém vztahu rozešla se svým milým, modelem Ashem Stymestem (26). Mnozí tvrdí, že šlo o věkový rozdíl dvojice, samotná Lily ale zmínila, že si zkrátka přestali rozumět a rozhodli se svou společnou cestu životem ukončit.

‚‚Lily a Ash se rozhodli to skončit. Zkrátka ty emoce z jejich vztahu vyprchaly,‘‘ okomentoval anonymní blízký přítel dvojice celou situaci. Dcera Vanessy Paradis a Johnnyho Deppa se s atraktivním modelem seznámila v zimě roku 2016. Velmi záhy začali paparazziové dvojici permanentně sledovat a všemožně vyhledávat.

Je známo, že Johnny Depp svým potenciálním zetěm nadšen rozhodně nebyl. V první řadě byl hoch o 8 let starší než dívka a podle hollywoodského herce měl na jeho dceru špatný vliv. Dvojice trávila společně den co den a nic nepředvídalo možný rozchod. A právě ten přišel velmi náhle. Ash zmínil, že se jednou zkrátka vzbudil a pochopil, že takhle to dál nejde a vlastně se nechce vázat. Zdá se, že věk je pouhé číslo a v případě této dvojice to platí dvojnásob.

Mladičká dcera hollywoodského herce ale také není žádná světice. Nedávno se nechala nafotit svým kamarádem, experimentálním fotografem Lukem Gilfordem. V průběhu několika dní spolupracovali na ‚‚čistých“ fotkách (podle slov fotografa). Vše probíhalo v přátelském duchu a domácí atmosféře, možná proto se Lily zapomněla obléci a na fotkách tak pózuje nahoře bez.

Připomeňme si, že Lily-Rose je hlavní tváří francouzského módního domu Chanel a múzou Karla Lagerfelda. Před nedávnem se modelka zúčastnila WWD Honors v New Yorku, kde módní guru Lagerfeld přebíral ocenění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také