TopStar

13. května 2013 11:40

Blanka Konrádová

S tímhle zadkem udělala díru do světa!

Baletem k dokonalému pozadí, může nyní hlásat Rachel Pomplun. Pětadvacetiletá studentka biochemie a baletu se totiž stala historicky první Američankou mexického původu, kterou Playboy vyhlásil Playmate roku. A fotografie, která Rachel titul přinesla, potěší právě pány „dolňáky“.

Snímek Rachel v dráždivé póze zdůrazňující její dokonale tvarované pozadí sice ozdobí červnové číslo Playboye, které se začne prodávat až 17. května, na slavnostní recepci k vyhlášení Playmate roku však pochopitelně už bylo k vidění, a to v nadživotní velikosti.

Ještě že tak. Naživo totiž hlavní aktérka události Rachel Pamplun dorazila v poměrně cudných maxišatech. Zřejmě letošní trend, podobné totiž na party oblékla i manželka vydavatele kultovního pánského magazínu Hugha Hefnera Crystal.

Rachel se nechala slyšet, že spolupráce s Playboyem jí odhalila dosud skrytá zákoutí její osobnosti a byla pro ni velkou poctou. Jak by ne, za titul Playmate roku od Hefnera dostala 100 tisíc amerických dolarů a poslední model jaguára k tomu.

-hel-

Sdílejte článek
Štítky playboy Playmate balet pozadí Hugh Hefner

Přečtěte si také