TopStar

9. ledna 2018 11:00

S věkem roste forma: Britney Spears má postavu jako dvacítka!

Známá americká zpěvačka Britney Spears (36) měla vždycky velké váhové výkyvy. Jeden čas byla štíhlá jako proutek, jindy měla zase o nějaké to kilo navíc. Nyní se ale opět vrátila do formy a její postavu by jí mohly závidět kdejaké dvacítky.

Jako pravá hvězda na Silvestra ukončila v Las Vegas po čtyřech letech svou show Piece of Me. Na pěvecké, taneční i akrobatické vystoupení se prodalo neuvěřitelných 900 tisíc vstupenek. A tak není divu, že si zpěvačka naordinovala relax. Se svými dvěma syny se vydala na dovolenou, kde si užívali vzájemné blízkosti. A nutno podotknout, že to Britney v titěrných plavkách velmi slušelo!

Zpěvačka na sobě dře poslední roky několikrát týdně a je to znát. Její postava je možná lepší než zamlada a maminka dvou synů si je toho dobře vědoma.

Ale nebylo vždycky jen dobře. Své o tom vědí i synové zpěvačky Sean a Jayden, kteří byli přítomni krušnému období rozchodu rodičů (otec synů je tanečník Kevin Federlin) a času plného depresí jejich maminky.

Dnes jsou však všichni spokojení a chlapce ani netrápí, že s jejich otcem nejsou v pravidelném kontaktu. Tátu jim nahrazuje zpěvaččin přítel Sam Asghari (23). Věříme, že šťastné období bude trvat co nejdéle.

Sdílejte článek
Štítky děti zpěvačka Britney Spears postavy dovolená

Přečtěte si také