TopStar

21. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Salma Hayek: I tlustá jsem spokojená

Mexická herečka Salma Hayek prozradila, kdy si začala vážit svého těla. Kupodivu to bylo až po porodu dcery Valentinky. V době, kdy přibrala 20 kilo!

„Ztloustla jsem tolik, že jsem měla tělo naprosto zdeformované,“ přiznala herečka v rozhovoru pro magazín Glam Belleza Latina. Nabraných kil ale ani v nejmenším nelituje. „Teprve tehdy jsem si konečně uvědomila, že jsem měla předtím úžasnou postavu.“

Salma Hayek se celý život snažila být co nejštíhlejší. „V moderním světě musíte každý den bojovat za své sebevědomí. Žijeme totiž ve společnosti, která je k ženám velmi krutá. Chce se po vás být moudrá, úspěšná, bohatá, dobrá matka, ale zároveň i krásná, mladá a štíhlá,“ říká herečka.

Po porodu a poté, co se pořádně zakulatila, Salma sny o dokonalé postavě přehodnotila. Přestala o sobě pochybovat a je šťastná. Věnuje se dceři a manželovi a nějaké to kilo navíc prostě neřeší. Herečka je už čtyři roky vdaná za francouzského miliardáře François-Henri Pinaulta.

Salmě se daří i pracovně. Vloni dostala od bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho nejvyšší státní vyznamenání, řád Česné legie.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také