TopStar

10. srpna 2018 11:00

Salma Hayek se vyfotila v bikinách: Co na tuhle padesátku říkáte?

Věk je pouhé číslo. Tak tohle tvrzení platí o mexické herečce Salmě Hayek (51) dvojnásob. I přes svůj zralý věk je stále neuvěřitelně sexy a fotky v bikinách si rozhodně může dovolit. Pár takových snímků zveřejnila a fanoušky tím dostala do kolen.

Představitelka malířky Fridy Kahlo ve stejnojmenném filmu se rozhodně nemá za co stydět. Nejen, že zveřejnila svůj obličej bez make-upu, ještě předvedla tělo v bikinách, čímž fanoušky doslova nadchla. Herečka se rovněž pochlubila, že nepoužívá žádné filtry a své snímky neretušuje.

Hayek také zveřejnila video, na kterém se natáčí při projížďce lodí. Na záběrech je nejen úchvatné azurové moře, ale i Salmina rozevlátá hříva. Nemyslete si ale, herečka není k mání. Od roku 2009 je ženou zámožného obchodníka François-Henriho Pinaulta (56).

Hereččina kariéra vypadá stále optimisticky a nadějně. Kdyby před lety neopustila svůj jistý, poklidný úspěch v Mexiku, nedosáhla by svého snu. Tato odhodlaná a cílevědomá Mexičanka je příkladem toho, že v životě stojí za to riskovat a jít si za vytouženým snem.

Co se týká soukromého života, je kráska nejraději doma, ráda zajde na film, na dobré jídlo, ale hlavně se ve volném čase vyráží slunit na pláž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také