TopStar

29. června 2017 08:35

vedran

Salma Hayek umí dráždit fanoušky: fotka nahoře bez způsobila poprask

Salma Hayek ví, jak zaujmout na sociálních sítích. Ne že by to nebyl osvědčený postup, ale v padesáti se k němu odhodlá málokdo – herečka prostě vystavila fotku nahoře bez. 

Salma Hayek, v níž se mísí španělsko-libanonské geny, se před pár dny podělila se svým dost odvážným snímkem, který vyvolal zuřivou vlnu komentářů na sociálních sítích. Před svými followery na Instagramu se hvězda ukázala nahoře bez.

Pořídila selfie proti zrcadlu, kdy si "nechtěně" stáhla šaty k pasu a předvedla všem svá holá záda. "Když skončila párty…," provokativně připsala pod fotografii. Fanoušci Salmy padli do nebývalého úžasu nejen z fotografie samotné – přee jen, podobné fotky jsou pro herečky takového formátu, ostatně i věku, obvykle tabu. Ocenili především neskonale sexy křivky hvězdy.

Zároveň si fanoušci zahráli na profesionální kosmetology a zaměřili se na dokonale „smooth“ a zářící pleť herečky. A měli proč, na fotce totiž není patrná jediná vráska a herečka v celé své kráse působí alespoň o deset let mladší, než ve skutečnosti je.

V čem je tedy její tajemství? V přirozenosti. Salma Hayek nejednou zmínila, že neplánuje jakékoli formy využití "jehel krásy", má zkrátka v plánu stárnout krásně a s grácií.

Autorka článku: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také