TopStar

5. dubna 2019 17:00

Tereza Šulcová

Sam Smith se svlékl téměř donaha a nabádal fanoušky, ať to také udělají!

Sam Smith zveřejnil na svém Instagramu neobvyklou prosbu. Poprosil fanoušky, aby se svlékli donaha. Zpěvák strávil včerejšek nahý u sledování televize. Pointa? Přijmout své nedostatky a mít se rád! Co na tuto výzvu říkáte?

Zpěvák se před pár měsíci svěřil, že byl jako malý velmi obézní. Dokonce šel ve svých 11 letech ke specialistům na obezitu a rok poté podstoupil liposukci. Bohužel, po čase opět nabral kila zpět a se svou váhou bojoval celé mládí.

Nyní šestadvacetiletý zpěvák sdílí na svých sociálních sítích fotografii, kde je do půlky těla nahý. „Po celý svůj život jsem se nenáviděl, hlavně když jsem byl nahý. Dnes jsem se rozhodl být nahý celý den a strávit dnešek ve svém pokoji a sledovat televizi, číst si a jíst u toho cokoliv, na co budu mít chuť, oslavte spolu se mnou tento speciální den, přijměte své tělo takové, jaké je“ napsal zpěvák na sociální síť.

Smith, známý díky hitům jako je Lay Me Down, Stay With Me a I'm Not The Only One, byl fanoušky chválen za upřímnost. Zpěvák má na svém Instagramu přes 12 miliónů stoupenců a tento příspěvek získal přes půl miliónu „lajků“.

„Měl jsem tak malé sebevědomí, kvůli kterému jsem měl každý den špatnou náladu, a to po celý svůj život jako teenager,“ svěřil se Smith. „Měl jsem jako dítě obrovská prsa, kvůli kterým jsem šel ve 12 letech na liposukci. Byl to velký krok a já byl z výsledku na chvíli šťastný,“ dodal zpěvák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také