TopStar

9. srpna 2013 16:50

Blanka Konrádová

Sámer šplhal po tyči. Vydělal přes 50 tisíc pro syrské uprchlíky!

Sámer oslavil své 28. narozeniny ve stylu české burlesky. K oslavě si vybral klub plný nahotinek a sám neváhal vyšplhat na striptérskou tyč.

Kdo kromě Karla Gotta pojímá oslavu narozenin ve velkém stylu? Sámer Issa. I tentokrát to byla skvělá šou. „Vždycky si dávám záležet. Všechno od začátku do konce organizuju sám, tentokrát dokonce i osvětlení,“ prozradil nám úplně vyřízený oslavenec den po oslavě. „Celý večer jsem zpíval, končili jsme asi ve čtyři ráno. Hned v devět jsem zase odjížděl na vystoupení do Mladé Boleslavi,“ objasnil.

Není divu, že při takovémhle zápřahu nemá Sámer čas na soukromý život. „Jasně, že kolem mě nějaký holky jsou. Je jich spousta, ale zatím nic vážnýho,“ usmívá se zpěvák. Kupodivu jeho častou nepřítomností doma zatím nijak netrpí ani jeho rozsáhlý domácí zvěřinec. Stará se o něj totiž Sámerův mladší bratr Marwan.

Momentálně totiž Sámer vlastní dva psy, dvě želvy, fretku a papouška žaka, který už prý umí zhruba padesát slov. Jediné zvíře, které muselo zpěvákovu domácnost opustit, byl chameleon a jeho nedávno narození potomci. Sámer je rozprodal. Na opatrování těchto zvířat už brácha Marwan neměl sílu.

Důležitým momentem Sámerova narozeninového představení byl prodej fotky pro charitu, kterou zpěvák pomáhá organizovat pro syrské uprchlíky v Jordánsku. Podařilo se ji vydražit za 53 tisíc! Šťastnou majitelkou fotky se stala podnikatelka Renata Abtová z golfového klubu Gaan.

„Jsem na půl Syřan, a tak jsem chtěl pomoct obětem občanské války, která v Sýrii řádí už přes dva roky. Není to velká částka, ale aspoň trochu přispěju na jídlo nebo na léky,“ dodává Sámer.

-kon-

Přečtě te si také :

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott oslava tyč uprchlík Sámer Issa

Přečtěte si také