TopStar

4. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Sámera Issu chtěli v Tunisu ukamenovat!

Zpěvák Sámer Issa odjel se sexy režisérkou Ivannou Benešovou natáčet videoklip do Tuniska. Filmový štáb ale při natáčení potkala série katastrof.

Už krátce po příjezdu totiž filmaře na Sahaře zastihla písečná bouře. „Písek jsem měl úplně všude. Nemohl jsem skoro otevřít oči, natož pusu, abych zpíval,“ popisuje dramatickou situaci Sámer.

S pískem ale bojoval Sámer Issa i posléze. „Ivannka chtěla, aby byly scény v klipu ještě dramatičtější, takže mi hodila do obličeje hrst písku. Pěkně mě to dopálilo,“ vypráví s úsměvem zpěvák, který si týden s krásnou blondýnou rozhodně moc neužil.

Jen co bouře ustala, čekalo na filmový štáb další drama. Sámera totiž napadlo, že vyleze na kamennou zídku v místní vesnici. A tvrdě narazil! Jako na potvoru si totiž vybral zrovna jedno z posvátných míst, ke kterému mají Tunisané velkou úctu. Zpěvák je svým činem pořádně naštval.

„Viděla jsem, jak ho jeden starší pán pozoruje. Najednou se sehnul, vzal do ruky kámen a chystal se ho po Sámerovi hodit,“ vypráví režisérka Benešová. „Někdo ze štábu po něm naštěstí rychle skočil a zastavil ho. Bylo už namále, protože se začali sbíhat další domorodci. Tohle mohlo skončit velkou katastrofou,“ vzpomíná Ivanna Benešová.

Posvátné místo raději všichni rychle opustili. Na další natáčení v jiném místě jim pro jistotu byla přidělená ochranka v podobě dvou policejních aut. „Točili jsme v tamním ghettu, hned po příjezdu nás obklopily desítky dětí, takže nějaký dozor se nám rozhodně hodil,“ přiznává Sámer. „Byl to velmi náročný týden, ale za ten dril od Ivanky jsem hrozně vděčnej. Záběry vypadají úžasně, máte se na co těšit,“ slibuje zpěvák.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také