TopStar

6. března 2018 15:50

Sandra Bullock se vdala? Prstýnek mluví za vše!

Herečka Sandra Bullock a její vyvolený, fotograf Bryan Randall tvoří pár už přes 2 roky. Spekulací o jejich potenciální svatbě je stále více. V současnosti se ale zdá, že se tyto spekulace potvrdily a Bryan si Sandru už vzal. Před pár dny nachytali fotografové dvojici na procházce a na prsteníčku Bryana zářil prsten.

Novinka o tom, že by se Sandra Bullock mohla vdát, přišla už koncem minulého týdne. Agent herečky se ale pro časopis People nechal oficiálně slyšet, že k žádné svatbě nedošlo. Šum kolem předávání cen Oscara a Sandřin outfit na této ceremonii dopomohl k tomu, aby se na možnou tajnou svatbu zapomnělo. Dnes se ale na sítích objevily fotky z procházky v Los Angeles, kde se dvojice procházela. Daily Mail informuje, že v současnosti pár jednoduše neodpovídá na telefonáty.

Blízcí přátelé Sandry i Bryana utvrzují, že ve svém vztahu je herečka šťastná a k manželství zcela připravena. Podle Sandry si Bryan perfektně rozumí s jejími adoptivními dětmi - 5letou Lailou a 7letým Louisem. A bylo tomu několikrát, co novináři vídali šťastnou rodinku na nákupech či v zábavních parcích.

Připomeňme si, že Sandra a Bryan se seznámili roku 2015 při narozeninové oslavě hereččina synka. Bullock byla tehdy v depresích kvůli svému rozchodu s televizním moderátorem Jessem Jamesem. Muž ji podváděl celý rok, a když se ukázala pravda, šel se moderátor léčit ze sexuální závislosti. V nemocnici strávil James necelý měsíc, když usoudil, že to stačí. Sandra se ovšem rozhodla, že muži neodpustí a v březnu 2010 se s televizní hvězdou rozvedla.


Přečtěte si také