TopStar

27. září 2013 01:19

Jana Fikotová

Sandra Bullock: Už nechce žádného chlapa

Velmi odvážná tvrzení herečky Sandry Bullock (49) zveřejnil Daily Mirror. Sandra se rozplývala nad tím, jak je spokojená pouze se svým tříletým adoptivním synem a nechala se slyšet, že má vše, co k životu potřebuje. S muži evidentně dál nepočítá.

Psychologové však před podobnými postoji varují. Promítat celý smysl života do dítěte je podle nich nevhodné a Sandra by si měla do budoucna najít funkční vztah. Vzhledem k tomu, jak skvěle vypadá, by to neměl být problém. Jak ale herečka dokáže zvládnout strach z dalšího zklamání?

Sandra Bullock přiznala, že z několika nevěr svého exmanžela Jesseho Jamese byla doslova na dně. Manželství se jí paradoxně zhroutilo ve chvíli, kdy získala sošku Oscara. Nový smysl života našla až ve svém adoptivním synovi Louisovi.

„Byla jsem na dně a měla zlomené srdce. Nevěděla jsem, jak se znovu vzpamatuju. Chvíli to trvalo a pak jsem měla velké štěstí, že mám to, co mám. Nádherné dítě, přátele a rodinu, kterou nadevše miluji,“ řekla. Tříletý Louis jí prý velmi pomohl najít nový pohled na svět. „Když máte dítě, vše je o objevování, trávení času s jinými dětmi, dlouhých procházkách a vše chcete dělat s ním. Teď se na věci dívám jeho očima,“ vysvětlila.

Sandra Bullock svou kariéru začala v 80. letech. Do podvědomí široké veřejnosti se dostala díky filmu Nebezpečná rychlost (1994), Zatímco jsi spal (1995) či 28 dní (2000). V roce 2010 získala Oscara za hlavní roli ve filmu Splněný sen (2009). Nyní ji můžete vidět v komedii Drsňačky (2013) či v thrilleru Gravitace, který se v českých kinech objeví 3. října 2013.

-juf-

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také