TopStar

23. ledna 2014 11:30

Dagmar Dandová

Sandra Nováková: Nechává psa oblizovat jídelní lístky. Proč to dělá?

Herečka Sandra Nováková (31) si vzala z útulku psa jménem Bambule a neudělá bez něj ani ránu. Dokonce ho bere i do restaurace. Není to ale jen tak ledajaká restaurace, je to Pestaurace, kde si zvířata vyberou jídlo podle jazyka. Olíznou příchuť, na kterou mají největší chuť a tu dostanou.

Sandra Nováková tak nechala Bambuli vybrat si, co si chce zrovna dát k obědu a výběr padl na Baskervilla s rýží.

"Bambule je se mnou už skoro dva roky. Neplánovala jsem pořídit si psa, protože jsem se bála, že na něj kvůli pracovnímu vytížení nebudu mít moc času, ale fotila jsem charitativní kalendář pro psí útulky a v ten moment jsem si uvědomila, že když dělám charitu, tak se vším všudy," přiznala se herečka.

"Nebylo to ani moc přátelství na první pohled, protože Bambule byla ze všeho tak vyděšená, že mi dokonce vypadla z náručí a spadla na zem. Chudák se praštila do hlavy, tak jsem si říkala, jestli bude blbá, tak si ji fakt musím vzít," smála se Sandra v Pestauraci.

"Samozřejmě nakonec jsem se do ní zamilovala a všechno zvládám naprosto v pohodě. Skoro všude ji beru s sebou, dokonce i na natáčení," dodala herečka z filmu Pusinky.

Aktuálně chodí Sandra Nováková s režisérem Vojtěchem Moravcem (26) a i ten Bambuli naprosto propadl.

"Když jsme se dali dohromady, tak mi Vojta říkal, že psa nikdy nechoval, takže mi přišlo, že ani nemá vztah ke zvířatům a teď? S Bambulí se od sebe skoro ani nehnou. Až trochu na jejich lásku žárlím," smála se herečka. "Je to legrační, chodíme spolu ve třech třikrát denně na romantickou procházku," dodala herečka Sandra Nováková.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také