TopStar

26. května 2018 09:21

Sandra Parmová předvedla na veřejnosti dcerku! Jak se vám líbí?

Moderátorka Sandra Parmová (30) konečně vyvedla na veřejnost svou dcerku Emilku. I když je holčička ještě velmi maličká, už si padla do oka s mikrofonem a zdá se, že po profesní stránce půjde ve šlépějích maminky. Co na malou slečnu moderátorku říkáte?

‚‚Už se to docela zajelo, sedlo si to. Dojíždí babička, která hlídá, když jsem v práci. Zvládáme to celkem v pohodě. Emilka je společenská,‘‘ komentuje Sandra Parmová svůj život, a jak zvládá propojovat soukromý život s tím pracovním. I když se sičná moderátorka rozhodla pro tentokrát dcerku vyvést do společnosti, často to provozovat neplánuje. ‚‚Tahle akce byla trošku povinnost, je to akce pro maminky s dětmi. Kolektiv miluje, nemusím nic extra vymýšlet, stačí, když se dívá na děti, a je spokojená.‘‘

V soukromí Sandry panuje v současnosti pohoda a harmonie. Přítel Pavel Pospíšil ji požádal loni v únoru o ruku a dvojice pomaličku plánuje, jak bude veselka vypadat. V letošním roce k ní ale prý ještě nedojde. ‚‚Letos jdeme na dvě svatby – kolegyni Monice Leové a jedněm našim známým. Chceme nabrat inspiraci. Líbilo by se mi, kdyby to bylo v uvolněném stylu někde třeba ve stodole nebo na vinici. Nejsem zastánce naškrobených svateb,‘‘ zmínila moderátorka své plány ohledně svatební ceremonie.

Do svatby si Sandra Parmová vytyčila cíl, že chce lehce přibrat. Kvůli kojení je ještě hubenější než před těhotenstvím a neustálé běhání kolem Emilky přibírání kil taky nepřidává. Zatím je tak atraktivní blondýnka v jednom kole. A zda plánuje další dítě? V budoucnosti rozhodně ano, ovšem prozatím si vystačí s dítkem jedním.

Sdílejte článek

Přečtěte si také