TopStar

10. února 2018 15:52

Jiří Kubeš

Sandra Parmová slaví půlroční narozeniny své Emily

Něha sama! Naše moderátorka Odpoledních zpráv Sandra Parmová zveřejnila fotografie své dcery Emily z jejího prvního focení. Emily právě dnes slaví půl roku a jak je na záběrech vidět, je to jedno z nejroztomilejších miminek.

„Bylo to naše první rodinné focení, Emilka měla přesně dva týdny. Vždycky jsem chtěla svému miminku takové fotky pořídit, takže je to vlastně můj splněný sen. Doufám, že i Emilka za ně bude jednou ráda,” prozradila Sandra.

Fotografie jsou ve stylu slavné americké fotografky Annie Leibovitz a Sandra předtím vůbec netušila, jak náročné je miminko tak krásně vyfotit. „Většinou totiž spinkají, jak to u novorozeňátek bývá a focení proto vyžaduje hodně zkušeností a opatrný přístup. Naše malá byla tou dobou opravdu jako křehká panenka. Navíc během celého focení neměla plenku, takže jsme se oba s Pavlem museli chtě nechtě převlékat vícekrát, než bylo původně v plánu,” směje se moderátorka.

Sandra se minulý týden po mateřské dovolené vrátila k moderování na Primě. „Přijde mi neuvěřitelné, jak byla Emi před chvílí malinká. Když si představím, jaký kus cesty jsme za půl roku ušli. Emilka už krásně drží hlavičku, válí sudy, mívá záchvaty smíchu. A i díky tomu, že už jí příkrmy i kaše a skoro sama pije z hrnečku, je to zase o dost snadnější, když jdu do práce a na chvíli jí hlídá babička s dědou,” říká Sandra

Sdílejte článek

Přečtěte si také