TopStar

19. června 2017 10:33

vedran

Sandru Parmovou připravuje na dítě porodní asistentka

Moderátorka Odpoledních zpráv TV Prima Sandra Parmová už sbírá informace, které se jí coby prvorodičce budou co nevidět hodit. Nesází však na internet, ale na profesionály. Vše konzultuje s porodní asistentkou.

"O porodu už začínám přemýšlet, ale není to tak, že bych vše nechávala na poslední chvíli. Mám porodní asistentku, se kterou už jsme měly nějakou debatu a pomalu mě na vše připravuje. Ale zase to nehrotím, protože si říkám, že si miminko samo vybere, jak se chce narodit," říká Sandra Parmová.

Ve všem jí pomáhá snoubenec a otec dítěte Pavel Pospíšil. "Dostal jsem zásadní informaci: 'Vem si do porodnice svačinu a nauč se dýchat!', takže svačiny trénuji každý den a jsem v tom dobrej. A dýchání? To ještě doladím," směje se Pavel.

Sandra podle svých slov zvládá těhotenství bez větších obtíží, i když si na narůstající hmotnost musí zvykat. "Přibrala jsem aktuálně deset kilo, jsem na svých maximech, nikdy jsem takovou váhu nezažila, ale nepřipadám si strašně velká, asi jak je velké jen to bříško. Nicméně zásnubák už nesundám, takže jsem fakt jen Pavlova," dodává s úsměvem Parmová.

Partneři se zasnoubili v březnu letošního roku, svatbu ale odložili až na příští rok. Zřejmě do roka a do dne, jak praví tradice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také