TopStar

23. června 2018 14:21

Sara Sandeva je single! Po fotbalistech ale zatím nikoho nehledá

S rozchody se roztrhl pytel. Nejprve se ukázalo, že je opět single zpěvačka Monika Bagárová, teď jedna z nejkrásnějších hereček české filmové scény Sara Sandeva (20). Ani s jedním fotbalistou jí to nevyšlo, a proto se momentálně bude raději soustředit na pracovní povinnosti.

‚‚Jsem sama a naprosto mi to vyhovuje. Bude mi 21, je pro mě teď důležitější dávat energii do práce a nejbližší rodiny, než budovat vztah,‘‘ okomentovala svůj současný status single krásná tmavovláska. ‚‚Neříkám, že se s chlapama nebavím. Ale nechci skočit do vztahu jen proto, abych nebyla sama. Jestli půjdu do dalšího vztahu, bude to muset mít opravdu smysl, abych si tím byla jistá. Jsem mladá, mám na takové věci čas.‘‘

Poslední vztah Sary byl s fotbalistou Slávie Janem Sýkorou. Předtím randila s fotbalistou také, konkrétně útočníkem Ajaxu Václavem Černým. Proč se s nimi rozešla herečka nezmiňuje, snaží se nechat soukromí soukromím. No, uvidíme, zda bude i další Sařina láska z fotbalového odvětví.

Sara Sandeva je původem z Makedonie. Už jako malá milovala kameru a s přibývajícím věkem začala studovat na konzervatoři. V roce 2014 nafotila módní kolekci pro značku Olé made of stars. Věnuje se i zpěvu a hře na klavír. V posledních letech si dívku oblíbil režisér Zdeněk Troška a zdá se, že mladičkou krásku tak čeká pořádně zářná kariéra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také