TopStar

18. září 2018 10:45

Ilona Blašková

Sara Sandeva se rozhodla, že kromě herectví bude i zpívat

V nové české komedii „Po čem muži touží“, která má premiéru už tento čtvrtek, hraje jedna herečka makedonského původu. A ta si ve filmu střihla i písničku!

Zpívá si doma už od dětství, ale až teď díky filmu „Po čem muži touží“ našla odvahu ukázat svůj pěvecký talent i všem ostatním a nazpívala písničku „Hvězda důvěrná“. „Pro mě je ta písnička srdcová záležitost a doufám, že bude motivovat mladé lidi, protože ten text je úžasný,“ řekla herečka Sara Sandeva.

Mladá kráska ve filmu hraje zdatně na kytaru, což se musela doma učit a trénovat. Odmalička se totiž věnovala spíše hře na klavír a pak od toho sama odešla. „Není to tak, že já bych teď chtěla rozjíždět kariéru zpěvačky nebo něco takového. Já to opravdu dělám pro radost. Pro mě je priorita stále to herectví a vždycky bude,“ prozradila Sara.

Na své písničce se Sara podílela s talentovanou textařkou a zpěvačkou Patricií Fuksovou, která jí se vším pomohla. „Mně přišla Sara hodně sympatická. Přišla mi taková veselá a přišel mi zajímavý i ten její příběh, že přišla z Makedonie a zazářila v českém filmu,“ řekla textařka.

A změna nepřišla jen v novém oboru a nalezení nové vášně. Herečka se dokonce nově nastěhovala do svého prvního bytu a na změnu se velmi těší. „Já se těším hrozně moc, ale zároveň je to strašně zvláštní. Je to nová kapitola života a je to pro mě takové všechno nové. Takže se věnuji bytu,“ míní herečka. Hnízdečko lásky se ovšem nekoná. Sara je momentálně bez protějšku a nehodlá na tom ani nic měnit. Chce si, co nejvíce užívat svobody a práce, které má až nad hlavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také