TopStar

10. června 2013 17:50

Blanka Konrádová

Sarah Jessica Parker: Konečně má vlastní boty!

Sarah Jessica Parker, která se proslavila rolí Carrie ze seriálu Sex ve městě, uvede ještě letos na trh vlastní kolekci bot.

Obuv, která ponese jméno známé herečky, bude už od podzimu k dostání v obchodní síti Nordstrom. Cena jednoho páru by se měla pohybovat v přepočtu od čtyř do šesti tisíc korun. Sarah Jessica Parker tak krásně propojila svou filmovou roli s realitou. Postava Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě, který vysílá Prima love, totiž nedokáže odolat krásným botám a utrácí za ně velké sumy. Nejraději má značku Manolo Blahnik.

Do seriálu tyto luxusní boty přinesla stylistka Patricia Field, která se starala o šatník všech postav. Trefila se skvěle! Střevíce Manola Blahnika díky Sexu ve městě získaly obrovský věhlas.

Sarah ovšem ve skutečnosti nepobíhá po ulicích New Yorku, kde se svou rodinou žije, v tak vysokých podpatcích. Na procházky s dětmi raději obuje pohodlnější tenisky nebo balerínky. Herečka má s hercem Matthewem Broderickem jedenáctiletého syna Jamese a čtyřletá dvojčata – holčičky Marion a Tabithu, které manželům porodila náhradní matka.

-leni- -kon-

Sdílejte článek

Přečtěte si také