TopStar

15. července 2013 06:40

Jan Miler

Scarlett Johansson se zamilovala do novináře: Už koupila i byt!

Americká herečka Scarlett Johansson (28) se stala první hvězdou francouzského vydání magazínu Vanity Fair. Aby také ne. Kráska totiž neustále pendluje právě mezi Francií a Amerikou. Ve Francii možná zůstane natrvalo. A může za to láska…

Půvabná herečka je na titulce červencového vydání velmi sexy. „Ona je vážně jedinečná. Má veškeré předpoklady být dokonalým modelem. Je totiž elegantní, krásná, vtipná a drzá,“ říká o Scarlett Johansson světoznámý fotograf Mark Seliger, který ji pro magazín Vanity Fair fotil.

„Pokud se Scarlett rozhodne žít v Paříži natrvalo, bude z ní skvělá Francouzka,“ řekl o herečce Seliger. O svém novém působišti má zřejmě Scarlett celkem jasno. Chvilku poté, co začala chodit s Francouzem Romainem Dauriacem, hned v Paříži koupila nový luxusní byt.

Herečka svůj románek s třicetiletým Dauriacem potvrdila už v květnu. Prozradila totiž, že společně chodí tančit na Manhattan. „Jsme nejlepší taneční pár na celém světě,“ řekla tehdy Scarlett. Romain je bývalý redaktor francouzského časopisu Clark, který se specializuje na umění.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Francie Paříž Scarlett Johansson byt

Přečtěte si také