TopStar

5. ledna 2014 11:40

Dagmar Dandová

Sean Penn má novou kost. Je to Zrůda!

Herec Sean Penn (55) se sice minulý rok dost často objevoval ve společnosti exmanželky Madonny, ale dohromady už to spolu zřejmě nedají. Penn má totiž novou přítelkyni a je to slavná herečka. Sbalil Charlize Theron (38), která získala Oscara za hlavní roli ve filmu Zrůda.

O Pennovi se ví, že si potrpí na sexy blondýnky. Prožil krátké bouřlivé manželství se zpěvačkou Madonnou. Dlouho byl ženatý s herečkou Robin Wright Penn (Forrest Gump, Princezna Nevěsta), s kterou má dvě děti. Pak měl románek třeba se Scarlett Johansson nebo s modelkou Petrou Němcovou.

A nyní to vypadá, že to dal dohromady s jihoafrickou herečkou Charlize Theron. Ta se rozešla s dlouholetým partnerem Stuartem Townsendem (Liga výjimečných, původně měl hrát i Aragorna v hitu Pán prstenů, ale nakonec od role ustoupil a nahradil ho Viggo Mortensen) a nic jí nebrání v tom začít si nový vztah.

Sean s Charlize spolu hned po Vánocích odjeli na luxusní dovolenou na Havaj. Po příletu zpět do Los Angeles na letišti ale dělali, že se neznají. A to i přes to, že oba vystoupili ze stejného letadla. Náhoda to ale rozhodně nebyla! Fotky z Havaje mluví za vše. Herečka se opaluje na pláži a Penn jí dělá společnost...

O vztahu Seana Penna a Charlize Theron se spekuluje již od roku 2004, kdy oba získali Oscara za nejlepší herce (Theron za film Zrůda, Penn za Tajemnou řeku). Od té doby jsou velice dobří přátelé a v roce 2010 byli dokonce několikrát viděni na romantické večeři. Ale teď to konečně vypadá, že Sean Penn a Charlize Theron jsou oficiální pár.

Chudák zpěvačka Madonna, ta si myslela, že svého ex získá zase zpátky, ale zřejmě se bude muset vrátit do náruče svého 26 letého milence tanečníka Brahima Zaibata.

Sean už si totiž vybral jinde!

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také