TopStar

1. října 2014 15:18

Sebevražda hokejisty Miroslava Hlinky: CO bylo v dopise na rozloučenou pro přítelkyni

Hokejista Miroslav Hlinka zaskočil nejbližší okolí sebevraždou. Oběsil se. Přítelkyni Zuzce nechal dopis na rozloučenou. Pro slovenský týdeník ŠARM zdrcená Zuzka prozradila nejen, co v něm bylo, ale také detaily vztahu.

Se známým hokejovým reprezentantem se krásná blondýnka seznámila náhodou. Poprvé se viděli v roce 2002, kdy se slovenští hokejisté vraceli z Gotteborgu se zlatými medailemi. Pak se potkali o několik roků později na finále soutěže Milionový tanec. Další čas a další náhodné setkání na výstavě v Bratislavě. Tehdy tmavooký urostlý sympaťák Zuzku sám kontaktoval s tím, že se odněkud znají. "Myslel si, že mě zná z televize, ale vysvětlila jsem mu, že jsem letuška."

Další střih a zima 2011, kdy konečně přeskočila po náhodném setkání v obchodním centru pověstná jiskra.

Zuzka nemá vysvětlení, proč si největší láska jejího života omotala smyčku kolem krku na balkóně. V dopise na rozloučenou se o svých těžkostech nezmiňoval. "O svém trápení mi nenapsal. Napsal mi, že mě nadevšechno miluje a spoustu dalších krásných věcí a že to všechno krásné, co jsme zažili, všechny ty vzpomínky, si bere sebou. Abych šla za tím, co jsme plánovali a občas se podívala na nebe, že na mě bude dávat pozor a hlídat celý život."

Sdílejte článek
Štítky sebevražda hokejista setkání dopis

Přečtěte si také