TopStar

19. září 2018 09:51

Sebrala jí manžela a teď ji ponižuje! Gelemová si utahovala z Dády

Co dokáže taková jedna "nevinná" věta! Lucie Gelemová (35) chytila před nedávnem svatební kytici a okamžitě se pochlubila na sociální síti. Moc vhodný popisek ale nezvolila a urazila tak Dádu Patrasovou (62). Felix Slováček ml. (35) to své vrstevnici pořádně vytmavil a ta si svou jízlivou poznámku za rámeček nedá.

‚‚Chytila jsem na pasece květinu – aneb do třetice všeho dobrého,‘‘ připsala ke své fotografii nadšená Gelemová. A její radost tímto výrokem okamžitě skončila. Syn Felixe Slováčka (75) Felix Slováček mladší ji ihned označil za trapnou, ubohou a zlou. ‚‚Tak tento koment na Instagramu u této fotky od Lucie ‚chytila jsem na pasece květinu‘ je tak trapný, ubohý a vlastně i zlý a vysmívající se do ksichtu naší rodině… Tohle je skutečně to největší dno,‘‘ rozhořčrně připsal do komentářů.

Nejprve se výtvarnice snažila všechny uchlácholit omluvami, že mluvila o sobě a svatební kytici chytila už potřetí ona. A vůbec, nepěknou větu údajně nepsala ona, ale právě manžel Dády. Pokud by tomu tak skutečně bylo, pro Felixe juniora by to byla ještě větší rána.

‚‚Milý Felixi juniore. Autorem onoho komentáře je tvůj vlastní otec, který pochopitelně věděl, proč tak činí,‘‘ odvětila mu v komentáři na facebookovém profilu jeho otce Lucie. Felix odvětil slušnou omluvou: ‚‚Nemohl jsem vědět, že autorem onoho komentáře je někdo jiný, když je to na vašem Instagramu.‘‘ Zda jí ale uvěřil, těžko říci.

Lucie se ale s narůstající vlnou nenávistných komentářů u fotky popasovat nedokázala a veřejné komentování tak jednoduše zablokovala. Zdá se, že v tomto případě platí: Když nevíš, jak se bránit, blokuj!

Dáda současnou situaci nekomentuje, ale i když je zamilovaná až po uši a se svou italskou láskou plánuje dokonce společné bydlení, slyšet o svém manželovi a jeho milence nechce ani slovo. Její tón hlasu se okamžitě mění a není tak sebemenších pochyb, že jí tohle téma pořádně zvedne tlak. ‚‚Je to placená společnice, které Felix platí úplně všechno. Má byt za 25 tisíc měsíčně, kupuje jí oblečení, všechno,‘‘ přiznala před nedávnem. Teď už záleží jen na tom, zda jsou slova realitou nebo jen vyjádřením zhrzené manželky. Jak to tak bývá, každá situace má dvě strany mince.


Přečtěte si také