TopStar

17. června 2013 12:00

Blanka Konrádová

Šéf Formule 1 vdával dceru: Veselka za 150 milionů!

Dcera šéfa Formule 1 Bernieho Ecclestona, osmadvacetiletá Tamara Ecclestone, a o pět let starší makléř Jay Rutland se po několikaměsíční známosti vzali. Ano si řekli před 150 svatebními hosty v nejluxusnějším hotelu na francouzské Riviéře.

Jen pronájem hotelu přišel otce nevěsty na více jak 18 milionů korun. Svatební hosté mají k dispozici 73 pokojů, hotelové luxusní vozy Rolls-Royce a pláž s veškerým vyžitím.

Právě u hotelu na pláži odstartoval třídenní svatební maraton. Na slavnostní událost přijela spousta slavných hostů jako například Elton John, Sean Connery, Nicola Roberts nebo Lionel Richie. Všichni svatebčané dodrželi předepsaný dress code pro první den a přišli jednotně v bílých plavkách a plážových oblečcích.

Nevěsta měla přesně naplánovaný program, který se měl nést v celkem poklidné atmosféře. Svatební party se ale hned od začátku rozjela v nevídaném tempu. Nálada byla fantastická a nevěsta jen zářila štěstím.

Otec Ecclestone na dcerách nešetří. Když se v roce 2011 vdávala jeho dcera Petra, zaplatil za třídenní svatební veselí 135 milionů korun! Výdaje za Tamařinu veselku budou ještě větší, zhruba 150 milionů.

Třídenní svatební maraton pokračoval na obří jachtě na jihu Francie. Svatebčané se užili velkolepé ohňostroje a koncerty Eltona Johna a Lionela Richieho.

Šéf Formule 1 Bernie Ecclestone sice za svatby svých dcer utratil hodně peněz, ale několik jiných veselic tuto částku mnohokrát překonalo.

Nejdražší svatby světa:

1. Šejk Al Maktúm & princezna Salama2,75 miliardy korun20 tisíc hostů (1979)

2. Seemanto Roy* & Chandni ToorSushanto Roy* & Richa Roy2,46 miliardy korun11 tisíc hostů (2004)

3. Princ Charles & Lady Diana2,3 miliardy korun3500 hostů (1981)

-juf-

Sdílejte článek
Štítky peníze formule šéf maraton Elton John

Přečtěte si také