TopStar

12. dubna 2019 11:00

Tereza Šulcová

Šéfkuchař Gordon Ramsay si veze svého novorozeného syna konečně domů z porodnice!

Celosvětově známý šéfkuchař a televizní hvězda Gordon Ramsay si odvezl konečně domů svého novorozeného syna Oscara. Jedná se o vymodleného syna, jelikož jeho manželka v roce 2016 potratila v pátém měsíci. Nyní oba překypují štěstím!

Gordon Ramsay si konečně odvezl svou manželku a syna z porodnice domů. Manželka Tana porodila jejich páté dítě 4. dubna. Těhotenství společně oznámili na Nový rok a oznámili i jméno budoucího potomka - Oscar James Ramsay.

Celosvětově známý šéfkuchař, od kterého se inspiroval se svým pořadem i Zdeněk Pohlreich, vtipně oznámil narození svého syna: „Po třech cenách BAFTA a jedné Emmy jsme konečně vyhráli Oscara,“ oznámil kuchař narození pátého dítka. Na sociální sítě zveřejnil fotografii se svou manželkou a novorozeným synem. „Prosím, přivítejte na tomto světě Oscara Jamese, který se narodil ve 12:58. Akorát včas na oběd,“ dodal Ramsay.

Při odchodu z porodnice vyfotila manželka svého muže se synem zachumlaným v plyšovém overalu. Oscar už navštívil restauraci svého otce a podle Ramseyho se mu tam líbilo. „Poprvé u tatínka v restauraci, dám vám vědět, jak tady vaří,“ řekl za Oscara Ramsey.

Sdílejte článek

Přečtěte si také