TopStar

23. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Selena Gomez: Chlapa nepotřebuju, narodila se mi sestra!

Americká populární zpěvačka a herečka Selena Gomez (21) září štěstím. Není zamilovaná, ale nadšená. Narodila se jí totiž sestra!

Nevlastní sestra se Seleně Gomez narodila jen před pár dny. Zpěvačka je nadšená a hrdá. Na sestřičku Gracie Elliot, která se narodila zpěvaččině matce Amandě z manželství s Brianem Teefeyem, se totiž moc těšila.

Na Twitteru zpěvačce k přírůstku do rodiny pogratulovaly i kolegyně z branže. „Selena Gomez je teď opravdová velká sestra. Všichni gratulujeme jí i její rodině,“ napsala Selenina nejlepší kamarádka Demi Lovato.

Ambasadorka UNICEF Selena Gomez se proslavila především díky roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place). Kromě jiných rolí jsme ji ještě mohli vidět v jedné z menších úloh v seriálu Hannah Montana. Seleninými posledními filmy jsou snímky Aftershock a Spring Breakers.

Zpěvačka vydala se svou hudební skupinou The Scene studiové album Kiss&Tell, A Year Without Rain a druhé s názvem When The Sun Goes Down. Poslední album Seleny Gomez je sólové. Album Stars Dance přijde na trh už 22. července.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také