TopStar

24. července 2018 12:25

Selena Gomez oslavila narozeniny na jachtě!

Zpěvačka Selena Gomez oslavila šestadvacetiny v kruhu blízkých. Žádný sexy nápadník se oslavy neúčastnil, přítomni byli jen její nejbližší přátelé. Bývalka Justina Biebera se nechala slyšet, že rok byl úspěšný a hodlá v tomto tempu pokračovat. Na muže a nějaké vztahy nemá ani pomyšlení.

‚‚Další rok za mnou. Děkuji za vaši lásku. Jsem vám i svým přátelům neskutečně vděčná, že slavíte mé narozeniny se mnou. Miluju vás k zbláznění, zlatíčka!‘‘ napsala nadšeně zpěvačka k narozeninovým fotkám na svém Instagramu.

Na svou oslavu si vybrala Selena velmi něžný a romantický outfit. Vzala si lehoučké letní šaty pastelových barev se spuštěnými rukávy módní značky Love Sam a doladila je bílými teniskami. Svým lookem zřejmě chtěla mimo jiné vyjádřit, že je spokojená a ničím se netrápí.

Na jachtě, kde slavila, ji čekalo překvapení. Její přátelé ozdobili palubu modrými a bílými balonky a přichystali oslavenkyni dort ve stejných barvách s nápisem ‚‚Vše nejlepší‘‘ ve španělštině.

Tento rok byl pro Selenu extrémně náročný. Začal operací ledvin a skončil informací o zásnubách její bývalé lásky Justina Biebera s Hailey Baldwin. I přesto působila na oslavě šťastně. Zářivé slunce, modrý oceán a blízcí přátelé- to vše udělalo její den nezapomenutelným.

Sdílejte článek

Přečtěte si také