TopStar

16. května 2019 17:00

Markéta Škorňová

Selena Gomez po dlouhé době na veřejnosti: V Cannes varovala mladé lidi před sociálními sítěmi

Populární zpěvačka Selena Gomez si už před nějakou dobou dala pauzu od světa showbyznysu a sociálních sítí. Zahájení filmového festivalu v Cannes si ale krásná Selena nenechala ujít a při té příležitosti varovala mladé lidi, aby si dali pozor na to, kolik času tráví na sociálních sítích. „Pro mladou generaci jsou sociální sítě velkou hrozbou,“ prohlásila.

Šestadvacetiletá zpěvačka se v posledních letech stáhla do ústraní. Zdravotní problémy a neustálý tlak z řad novinářů ji přiměl zvolnit tempo. „Pohov“ si dala také od sociálních sítí, kde ji sledují miliony fanoušků.

A právě o problému sociálních sítí se rozpovídala při příležitosti zahájení filmového festivalu v Cannes. Zpěvačka si totiž zahrála v nové hororové komedii The Dead Don´t Die, kde hraje dívku posedlou sociálními sítěmi a život bez internetu si nedokáže představit.

„Moje generace do světa sociálních sítí vpadla mezi prvními, byli jsme takoví pokusní králíčci a mnohdy ani nevěděli, jak nebezpečné to občas na síti může být,“ rozpovídala se Gomez. „neříkám, že je tomu tak vždycky, ale rozhodně si nemyslím, že by na sociální síti měla mladá generace trávit většinu svého času,“ dodala.

Sama zpěvačka je vděčná za možnost sdílení svých pocitů, příprav z koncertů a jiných radostí i starostí na sociálních sítích, protože jí to dává možnost bližšího kontaktu se svými fanoušky. Avšak i ona ví, že to má své meze a oproti minulosti svou aktivitu na síti značně omezila.

Selena je pro zavedení časových limitů na mobilních a počítačových zařízeních. To by mohlo dětem pomoci zaměřit se i na jiné činnosti, než je brouzdání po internetu.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez filmový festival

Přečtěte si také