TopStar

29. října 2017 11:22

Selena Gomez po operaci zas funguje

V srpnu letošního roku podstoupila zpěvačka Selena Gomez transplantaci ledviny. Když se na operaci připravovala, pozastavila svou tvorbu, ale nyní už je v pořádku a fanoušci se mohou těšit na další zaplnění svých playlistů. Pro nyní vydala atraktivní brunetka hit Wolves, na kterém spolupracovala s dýdžejem Marshmello.

,,V letošním roce se snažím najít sama sebe. Chci, aby se moje hudba stala smysluplnější. Vždy jsem k tomu směřovala," nechala se Selena slyšet v rozhovoru pro Apple Music. "Nová píseň je krásná a velmi osobní, text vysvětluje všechno, co jsem chtěla posluchačům sdělit. Když jsem tenhle track nahrávala v Japonsku, můj život nebyl úplně příjemný."

I've been running through the jungle, I've been crying with the wolves. 10.25 @selenagomez

Příspěvek sdílený marshmello [] (@marshmellomusic), Říj 23, 2017 v 10:24 PDT

Bývalá Disney hvězda nevysvětlovala, o čem konkrétně její nový hudební výtvor je, ale fanoušci si poradili i bez ní. Podle nich jde nejen o zdravotní problémy, kterými si prošla, ale i o lásce k jejímu příteli The Weeknd.

,,Chci znovu cítit to, co se mezi námi odehrálo v tu osudovou letní noc, Užívat si ty pocity pod hvězdným nebem. Prodírala jsem se džunglemi, Běžela jsem o závod s vlky, Abych tě našla. Dostala jsem se z temných uliček, Spatřila jsem temnou stranu měsíce, Abych tě našla. Hledala jsem lásku v každém neznámém, Zoufale se snažila překonat hněv v sobě, A vše kvůli tobě. Prodírala jsem se džunglemi, Vyla jsem spolu s vlky, Abych tě našla," zpívá Selena.

Připomeňme, že Seleně bylo v roce 2013 diagnostikováno autoimunitní onemocnění lupus. V říjnu 2015 poskytla zpěvačka rozhovor pro časopis Billboard, ve kterém zveřejnila, že po nalezení této nemoci musela podstoupit chemoterapii. Nehledě na to byla zpěvačka krok od infartku, proto bylo třeba zahájit léčbu ihned. Krásku neminuly vedlejší účinky léčby jako deprese či záchvaty strachu. V létě tohoto roku podstoupila Gomez operaci transplantace ledviny. Dárcem se stala její kamarádka, herečka Francia Raisa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také