TopStar

7. června 2018 08:56

Selena Gomez vydala nový klip! Prý do něj vložila všechny emoce

Není to tak dávno, co vydala Selena Gomez novou skladbu Back to You. Veřejnost i média začala okamžitě spekulovat, že jde v písni o bolestný rozchod s Justinem Bieberem. Pro tentokrát vydala hvězdná zpěvačka k této písni klip, který nese nádech nostalgie, a své fanoušky tak přesvědčila, že o její bývalou lásku v písni skutečně jde.

Selena v písni zpívá o někdejší lásce a my víme, že to není tak dávno, co se se svým někdejším přítelem Justinem Bieberem rozhodla dát znovu dohromady a záhy zas rozejít. ‚‚Chci si tě udržet, i když bych neměla, když jsem s někým jiným. Jsi uvězněn v mé hlavě, nemohu na tebe zapomenout. Kéž bych jen mohla udělat vše znovu. Vím, že brzy se k tobě vrátím,‘‘ zní bolestný text písně.

A dokonce i její partner ve videu, se kterým utíká z večírku a společně kradou auto vypadá jako Justin. Píseň Back to You se stala jedním ze soundtracků seriálu ‚‚13 Reasons Why‘‘ a sklidila úspěch okamžitě.

K dočasnému rozchodu jednoho z nejsledovanějších párů současnosti došlo kvůli neustálé pozornosti novinářů a veřejnosti. Selena mediální nátlak neustála a rozhodla se k radikálnímu kroku. Nikdo ale nečekal, že se pauza ve vztahu natolik protáhne a čtvrt roku nebudou k dispozici žádné nové informace. Teď ale Gomez vydala novou skladbu jako soundtrack k seriálu ‚‚13 Reasons Why‘‘ a nechala se slyšet, že text písně vše objasní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také