TopStar

25. května 2017 14:01

vedran

Sen o velké rodině si už nesplním, říká Leona Machálková

Zpěvačka Leona Machálková oslavila padesátiny. Tenhle věk by jí ale hádal málokdo, a v jejím případě to není klišé. Vypadá skvěle, i když při blinacování přiznává: "Sen o velké rodině si už nesplním."

Leona Machálková se dívá spíše dopředu, malé bilancování si ale v rámci padesátých narozenin neodpustila.

"Vždycky jsem snila o velké rodině. To už opravdu nedohoním. Nemyslím si, že bych ještě měla dítě, i když bych se na to cítila. Ale zaplaťpán Bůh, že jsem si mateřstvím prošla a že mám jednoho milovanýho kluka, který mě má rád," dodala na adresu syna Artura, kterého přivedla na svět v době, kdy žila se zesnulým architektem Bořkem Šípkem. Není prý mnoho dnů, kdyby si na něj nevzpomněla.

"Vzpomněla jsem si na něj mimo jiné, když jsem dávala narozeninovou kytku do jeho vázy. Ale je fakt, že na něj myslím každý den. To není takový ten sebetrýznivý smutek, ale je součástí mého života navždy. Jako člověk mě v mnohém obohatil, otevřel mi oči i srdce. I když nám to nedopadlo. My jsem se rozešli ještě za jeho života, tak se na to nedívám jinak než s velkým kusem štěstí, který mě v životě potkal. Pravda, přála bych si, aby to trvalo déle," dodala zpěvačka.

Momentálně je Leona Machálková stále single. Věří, že velkou lásku ještě potká.

"Samozřejmě, že nejvíc je opravdu napojený silný partnerský vztah. To si strašně přeju. To, že jsem sama, není vůbec žádný muj plán nebo nějaká moje pohodlnost nebo rezignace. Já jsem opravdu naladěná na lásku. Moc si to přeju. Opravdu se na to koncentruji a vysílám to do vesmíru. Opravdu hluboce v srdci si to přeju," uzavřela Machálková pro TOP STAR.

Sdílejte článek

Přečtěte si také