TopStar

9. září 2017 07:19

vedran

Šeredová o novém vztahu: Další děti? To babičky nedělají, vtipkuje

Už jsou to tři roky, co se někdejší Miss Alena Šeredová rozešla s otcem svým dětí, fotbalistou Gigi Buffonem, který ji opustil kvůli jiné ženě. Vztahy se, zdá se, ještě zcela neobrousily. Úřední manželé se příliš nesetkávají, přestože oba mají nové lásky. Na to konto Alena Šeredová uvedla, že další potomky rozhodně neplánuje.

Alena Šeredová už nějakou dobu randí s miliardářem Allesandrem Nasim. Děti s ním prý neplánuje a do dalšího manželství se zatím také nehrne.

„Jsem ve vztahu a žijeme si tak nějak normálně. Nejsem rozvedená, takže se vdávat nebudu a upřímně ani nevím, jestli by se mi chtělo. A další děti? To už babičky nedělají. Měla bych myslet na sebe a hlavně syny. Ti by asi miminko doma nechtěli,“ smála se Alena Šeredová.

Ze své blížící se čtyřicítky si dělá legraci i v souvislosti s prací, tedy především s profesí modelky, v níž vždycky slavila úspěchy.

„Myslím si, že všechno má svůj čas a my starší babičky bychom měly ustoupit. Mě to stárnutí na jednu stranu zase tolik nevadí. Přichází jiná práce. Sice stále fotím kampaně, ale na jiné věci než dřív, třeba na krém pro starší pleť. Dokonce mám i kampaň na kráječ na salámy a šunky. Ale proč ne,“ doplnila Alena.

V Česku se objevila jen na tři dny, a navíc bez dětí, kterým v Itálii také začal nový školní rok. Louis i David si tak na chvíli od maminky odpočinuli. A i když si s ní píšou a volají, komunikují zásadně v italštině.

„V tomto směru jsem udělala zásadní chybu několik let zpátky. Začala sem hned na ně mluvit italsky. Vím, že jsem měla mluvit česky, jenže mi to bylo blbý. Přeci jen tam byl táta, který češtině nerozumí. Teď se snažím věci napravit, ale zároveň je mi to takové hloupé, protože na nich člověk vidí, že jim to jde blbě a že mají ve slovech zmatek. Ale Lous minule řekl: ‚Ty vole, babi!‘ A já mu začala tleskat a chválit ho, jak je šikovný,“ doplnila na závěr Alena Šeredová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také