TopStar

14. listopadu 2017 09:25

Serena Williams poprvé od porodu na červeném koberci

Je to teprve pár hodin, co v New Yorku proběhla ceremonie slavnostního předávání cen "Žena roku", kde se oceňují představitelky showbyznysu, módního průmyslu, beauty světa i kinematografie. Jednou z nejzářivějších tváří se stala profesionální tenistka Serena Williams.

Nyní se na sociálních sítích hovoří jen o prvním zjevení tenistky po porodu ve společnosti. Williams se stala matkou teprve před dvěma měsíci a už dnes je v perfektní kondici. Na společenské události "Žena roku" se šestatřicetiletá hvězda promenádovala před objektivy fotografů v černých minišatech módního domu Versace. Tento model velmi vhodně podtrhl figuru sportovkyně. Docílit toho správného looku se Sereně podařilo za pomoci drobných doplňků a efektně ulízaného účesu.

Letos se Serena Williams ceny sice nedočkala, ovšem na pódium se přece jen podívala. Jedna z nejúspěšnějších tenisových hvězd předávala ocenění modelce Gigi Hadid v kategorii Supernova. "Gigi, jsi jednou z mála lidí na téhle planetě, komu bych nechala přes noc své dítě. Gigi láme hranice, vytváří nové. Pro svůj osobní růst je třeba přemýšlet jinak, přinášet oběti. A ona to moc dobře ví," pronesla z pódia Williams chválu na světovou modelku.

Připomeňme si, že tenistka porodila holčičku Alexis Olympii Jr. Tenistka po porodu rovněž přiznala, že ji potkaly nečekané komplikace, a proto musela v porodním středisku strávit o 6 dní navíc. O charakteru komplikací se však blíže nezmínila. Otcem dcerky je americký podnikatel Reddit Alexis Ohanian. Kdy plánují čerství rodičové svatbu? Nechme se překvapit.

Sdílejte článek
Štítky porod Serena WIlliams Gigi Hadid tenistka červený koberec

Přečtěte si také