TopStar

12. ledna 2018 08:00

Serena Williams ukázala krásnou dcerku! Promluvila ale o zdravotních potížích

Těm to ale sluší. Šestatřicetiletá tenistka se stala novou hrdinkou amerického módního časopisu Vogue. Nechala se nafotit na titulní stranu. A nebyla u toho sama! Spolu s ní si na modelku zahrála i její téměř půlroční holčička Alexis. Které z rodiny Williamsových to sluší více? Myslíme, že nejlepší je právě kombinace obou krásek dohromady!

Světová tenisová hvězda přispěla časopisu nejen svou fotkou s roztomilou dcerkou, ale i velmi otevřeným rozhovorem. Na titulní straně můžeme vidět Serenu Williams se svou čtyřměsíční ratolestí Alexis Olympií a v rozhovoru zmiňuje, že při porodu málem přišla o život. Nejenže musela sportovkyně podstoupit císařský řez, ke všemu byla i po narození holčičky pod hrozbou smrti. Serena musela podstoupit hned několik operací.

‚‚Zprvu bylo vše fantastické, potom se to však proměnilo v noční můru,“ vzpomíná na celé těhotenství a porod Williams. Ukázalo se, že po porodu postihla tenistku plicní embolie a kvůli tomu musela podstoupit další chirurgický zákrok. V nemocnici strávila Serena celých 6 týdnů. Po propuštění ji naštěstí další zdravotní potíže neprovázely a hvězda se mohla v klidu soustředit na přípravy ke svatebnímu obřadu se svým milým a otcem holčičky Alexisem Ohanianem. Svatba se odehrála dva měsíce po narození holčičky, v listopadu. Proběhla ve velkolepém duchu s množstvím známých osobností. Serena i Alexis se poté nechali slyšet, že ještě nikdy nebyli tak šťastni.

A jak probíhá taková svatba miliardáře a zakladatele sociální sítě Reddit a nejslavnější světové tenistky? No, pompézně a ve vší parádě. Celý obřad byl natolik grandiózní, že se fotografie z něj objevily i na stránkách časopisu Vogue spolu s ohromnou reportáží. Šaty si nechala Serena objednat od módního domu Alexander McQueen a vytvořila je pro ni sama kreativní ředitelka Sarah Burton, která se podílela i na vzniku šatů ze svatební ceremonie vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.


Přečtěte si také