TopStar

27. října 2013 08:00

Jana Fikotová

Seriál: Kde tráví víkendy děti slavných rodičů? Ivana Jirešová a Sofie

Ivanka Jirešová (36), Gabriela Filippi (42) či Jana Bernášková (32). Tyto slavné maminky často a rády vyrážejí s dětmi nejen do přírody, ale i za zábavou.

Je pravda, že raději s dcerou zajdeme někam do přírody, ale pokud není hezké počastí, občas vyhledáme i nějaké zázemí, kde je příjemná atmosféra, a mnoho dalších dětí,“ přiznala Ivanka Jirešová, která dorazila na akci v zábavním centru nejen s dcerou Sofinkou, ale i s manželem, muzikantem Viktorem Dykem. Ten sice není vlastním otcem Sofie, ale holčička ho zná od narození. „Má ho moc ráda, a oba jsou optimisté, já jsem doma ten brumla,“ přiznala Ivanka.

Herečka se evidentně bavila a se Sofií předvedla i pár gymnastických prvků. „Když si utrhnu pár chvilek pro sebe, chodím ráda na jógu. Je pravda, že někdy, místo abych si sedla do lotosového květu a meditovala, raději zalezu s knížkou,“ přiznává.

Na akci věnované dětem jsme mimo Ivanku a její rodiny potkali i Gabrielu Filippi či Janu Bernáškovou. Ta nám s radostí ukázala dvouměsíčního chlapečka Theodora a svého manžela, scénáristu Rudolfa Merknera. Sedmiletou dceru Justýnu má s dramatikem a režisérem Davidem Drábkem.

-juf-

[[nid:2153402]]

Přečtěte si také