TopStar

4. března 2016 08:21

Michal Chalupa

Seriál Ohnivé kuře přináší zábavu, dobré jídlo i exotiku!

Upřímně, co by to bylo za seriál o vaření bez špetky exotiky? A tím se také pomalu dostáváme k jedné z postav, se kterou se budete setkávat v novém seriálu "Ohnivý kuře".

Začínající herec Viet Anh Doan, původem z Vietnamu, si roli prodavače večerky užívá. Ve skutečnosti by však toto povolání dělat nechtěl: „Můj strejda tohle dělá a z osobní zkušenosti vím, že je to těžká dřina, být tam od nevidím do nevidím a sedm dní v týdnu. Když člověk není ve večerce, tak jezdí pro nové zboží a ráno pro noviny, pro pečivo, a tak.

V Čechách žije Viet už desítky let a moc si oblíbil i místní kuchyni. A právě jídlo je podle Vieta jednou z hlavních ingrediencí kvalitního podniku: „Musí být dobrá kuchyň a příjemná obsluha. No a pak si myslím, že lidi už si tu hospodu najdou, když jsou tyhle dvě věci splněné.“

Jestli tato kritéria splňují i podniky ze seriálu Ohnivý kuře, to zjistíte už v sobotu, kdy poběží hned dva předpremiérové díly za sebou. Potom se na seriál můžete těšit každé pondělí a středu. A pokud byste stále ještě neměli Ohnivýho kuřete dost, na webových stránkách www.iprima.cz/kure najdete Liův speciální videoblog, který bude plný zajímavých poznatků nejen z prostředí seriálu.


Přečtěte si také