TopStar

31. srpna 2014 13:39

Seriál Vinaři už způsobil paniku. A to se vysílá teprve dnes večer

Když se do vysílání nasazuje takový seriál, jakým jsou Vinaři (první díl vysílá FTV Prima dnes od 20:15), konkurence bledne a sahá i po zálohách od dětských kočárků. Čím Vinaři tak rozvířili televizní vody, ještě než se dostali na obrazovku?

Především je jasné, že všechno kolem nich je skutečné. "Točíme v reálných interiérech i exteriérech. Žádné šméčko, nic není jen naoko," pochvaluje si krásná herečka Lucie Benešová. A z upoutávek je ta opravdovost cítit na sto honů. V podstatě na vinicích kolem Mikulova vzniklo šestnáct celovečerních filmů.

Další důvod: V seriálu se objeví celá spousta hvězd, které televizní diváci milují Pavel Liška, Václav Postránecký, Tereza Kostková, Jitka Smutná, Tomáš Matonoha, režisér filmových trháků Jiří Vejdělek... Všichni do toho šli (i ti hodně unavení z předchozí práce, kteří si původně plánovali volné léto). Kývnul i Karel Roden. Konkrétně on, jak známo, velmi pečlivě vybírá projekty, do kterých půjde! Takže na tom scénáři zkrátka musí "něco" být! To je samozřejmě jasné každému z branže.

Dvojice, jakou jste ještě neviděli – Tereza Kostková s Karlem Rodenem. Foto: archiv FTV Prima

Vysoké procento (spíš možná v tomto případě promile:-) úspěchu vyvolá při konzumaci Vinařů také jeho ústřední téma – alkohol! Kolem kterého se ovšem točí humor i příběhy, jimž každý porozumí, protože jsou zkrátka ze života.

Dnes ve 20:15 na Primě to můžete posoudit sami.

Všechno – rozhovory, bonusová videa, hlášky atd. – hledejte průběžně TADY: http://www.iprima.cz/vinari

TOHLE (mimo jiné) tolik vyplašilo všechny, kdo mají s Vinaři soupeřit:


Přečtěte si také