TopStar

12. května 2018 01:07

Seriálová hvězda se rozvádí! Klučičí manželství Coltonovi Haynesovi dlouho nevydrželo

Hvězda seriálu ‚‚Vlčí mládě‘‘ či ‚‚Arrow‘‘ Colton Haynes (29) zlomil srdce nejedné dívce, když před půl rokem oznámil, že se bude ženit. A aby toho nebylo málo, tak se žádnou žhavou topmodelkou či kolegyní z oboru, nýbrž s o 17 let starším floristou Jeffem Leathamem. Štěstí ale herec v manželství nenašel a teď se rozvádí.

Před půl rokem se začalo mluvit o tom, že se potetovaný krasavec Colton Haynes žení. Po romantické žádosti o ruku přišla svatba plná celebrit jako zpěvačka Cher, herečka Melanie Griffith či matka sester Kardashianových Kris Jenner. Colton s Jeffem byli zkrátka vnímaní jako ukázkový gay pár.

Už před několika týdny se ale začalo spekulovat o krizi v jejich manželství a vše vyvrcholilo v úterý, kdy podal herec u losangeleského soudu žádost o rozvod. ‚‚Je to prostě úžasné, když potkáte někoho, kdo vás tak nějak naučí milovat se víc. Opravdu úžasnou věcí na vztahu s Jeffem je to, že od doby, kdy jsme spolu, se zlepšily také mé vztahy s přáteli a rodinou. Když se naučíte někoho opravdu milovat, změní vám to naprosto život. Teď spolu máme nádherný život a před sebou úžasnou budoucnost,‘‘ tvrdil nadšený herec těsně po svatbě.

Začátkem své kariéry se Colton neúspěšně ucházel o roli Edwarda v kultovní sérii ‚‚Stmívání‘‘, kde ho porazil Robert Pattinson. Ani konkurs na jednu z hlavních postav v úspěšném seriálu ‚‚Glee‘‘ mu nevyšel a Colton tak v Hollywoodu neprorazil. Neúspěch v castingu do role v sérii ‚‚Stmívání‘‘ mu však vynahradilo obsazení do role Bretta Czerskiho v tematicky podobně zaměřeném seriálu ‚‚Za branou‘‘ z roku 2010. Ve stejném duchu následovala hlavní role v seriálu ‚‚Teen Wolf‘‘, kde ztvárnil postavu Jacksona Whittemora. Kromě toho si zahrál hlavní úlohu v seriálu ‚‚Look‘‘, který líčí běžné životní situace z pohledu průmyslových kamer a záběrů hlavního hrdiny. Objevil se také v několika krátkých filmech a vedle herectví se nadále věnuje modelingu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také