TopStar

10. října 2017 08:00

Sex, drogy, alkohol: Ostrovní resort nabízí hostům kontroverzní dovolenou

Hodně netradiční „all inclusive“ nabízí resort na soukromém ostrově nedaleko kolumbijské Cartageny. Karibský ráj si tam totiž mohou náruživí klienti zpestřit neomezenou konzumací sexu, drog a alkoholu.

Překrásné město Cartagena bylo tak nějak vždy bráno jako oáza klidu a pohody uvnitř rozbouřené Kolumbie. Není tajemstvím, že kromě turistů, pro které město na severozápadě země představovalo po dlouhá léta jedinou relativně bezpečnou kolumbijskou destinaci, tam „dovolenou“ často trávili také drogoví bossové.

A přesně jako šéf drogového kartelu si teď může připadat každý, kdo se praští přes kapsu a koupí si čtyřdenní lístek na „Ostrov sexu“. Tam ho totiž kromě luxusního ubytování a klasického all inclusive, tedy neomezené konzumace jídla a nápojů včetně těch alkoholických, čeká bonus v podobě neomezeného sexu. Na 30 klientů tam připadá 60 dívek. Na soukromý ostrov každého klienta přepraví jachta.

Komu by to bylo stále ještě málo, tomu organizátoři této ulítlé akce nabízejí, že si s sebou na ostrov může přivézt libovolné množství drog všeho druhu. Sportovně naladění klienti si pak mohou zahrát třeba volejbal nebo vyzkoušet vodní lyže.

Akce, která svým popisem lehce připomíná Kubrickův velkofilm Spalující touha (Eyes Wide Shut), se může zdát jako naprosto šílená. Organizátoři ale nezájmem ze strany klientů rozhodně netrpí. Z internetových stránek je patrné, že 5 tisíc dolarů (110 tisíc korun) za vstup na listopadovou čtyřdenní akci už neváhalo investovat 18 zájemců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také