TopStar

12. června 2014 13:00

Lenka Zajícová

Sex s delfínem.Tento muž přiznal, co se děje ve vodním světě poté, co návštěvníci odejdou domů. (2.díl)

Včera jsme vás informovali o zvláštním pokusu NASA, v průběhu kterého se zamiloval delfín do jednoho ze zaměstnanců, s níž došlo i k sexuálnímu kontaktu. Po zveřejnění tohoto příběhu se dostal na povrch i další příběh, který otřásl světem.

Po zveřejnění tohoto příběhu se dostal na povrch i další příběh, který otřásl světem. Malcolm Brenner přiznal, že když jako mladý student pracoval v zábavném parku na Floridě, zamiloval se do delfína Dolly. Malcolm se dokonce přiznal k tomu, že s Dolly i několik měsíců pravidelně souložil. Vždy to bylo poté, co se park uzavřel pro návštěvníky a všichni zaměstnanci odešli.

Do detailů sice nezacházel, ale přiznal, že Dolly opravdu miloval. Delfíní samička zemřela 9 měsíců poté, co se s ní Malcolm seznámil. Ten dokonce tvrdí, že spáchala sebevraždu, když za ní přestal jezdit, protože se musel věnovat studiím. Malcolm je dvakrát rozvedený a prý si je vědom toho, že má sklony k zoofilii. V minulosti prý experimentoval i se psy. Doufejme, že v dnešní době si zábavné parky, zoo a akvária své zaměstnance prověřují více. Mohlo by se totiž stát, že se brzy bude muset třeba dělat speciální výběh pro kentaury a z toho nám běhá mráz po zádech.

Mohlo by vás zajímat:

[[nid:2400228]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také