TopStar

11. března 2018 10:40

Sex symbol Hugh Grant se dočkal pátého dítěte!

Hollywoodské hvězdě filmových pláten Hughovi Grantovi (57) se narodil už pátý potomek! Pro jeho milou, švédskou moderátorku Annu Eberstein (35) je dítě třetí. O narození pátého dítka informovala celý svět hercova bývalka a současná kamarádka Elizabeth Hurley.

Zajímavé je, že radostnou novinu zveřejnila Grantova bývalá přítelkyně a současná velmi blízká kamarádka, herečka Elizabeth Hurley. Společně s Hughem tvořila pár celých 13 let. Herecká dvojice byla jedním z nejzářivějších párů v průběhu celých devadesátek a po jejich rozchodu se dohodli, že chtějí zůstat v kontaktu.

Před pár dny se Hurley stala hostem v televizní show ‚‚Watch What Happens‘‘, kde na otázku o Grantových dětech herečka odpověděla: ‚‚Před nedávnem se mu narodilo dítě další.‘‘

Grant si na svá dítka dává pozor, je milující otec a snaží se, aby jeho ratolesti nebyly středem zájmu novinářů. A není to poprvé, co se novináři dovídají o novinkách z hercova života od někoho jiného. O třetím těhotenství Anny Eberstein se média dověděla od moderátorčiny matky.

Hugh Grant a Anna Eberstein vychovává ještě dvě společné děti, pětiletého chlapce a dvouletou holčičku. Pro Hugha je ale nový přírůstek do rodiny už pátý. Z předchozího vztahu s čínskou herečkou Tinglan Hong má Grant ratolesti dvě. První dcera od Hongové se narodila roku 2011, o tři měsíce dříve mu však i Anna porodila dítě. Je tedy evidentní, že Hugh měl dvě ženy naráz. Před dvěma lety zplodila Hong syna, čímž se Grant definitivně dostal do milostného trojúhelníku. Z toho se však vymotal a zvolil si Annu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také