TopStar

7. července 2018 10:00

Sex symboly nebo obtloustlí chlapíci? Jak šel čas s největšími lamači ženských srdcí

Tito muži zlomili nejedno ženské srdce. Dámy je milovaly primárně za jejich vzhled, než herecký talent. Dnes se tito pánové ale dostali z formy a jejich fanynky strádají, kam zmizeli ti fešáci z filmových pláten?

Val Kilmer

Valovi sice je už 57 let, ale i přesto muži v jeho věku vypadají podstatně zachovaleji. Jak se Kilmerovi podařilo takhle změnit a ztloustnout? Možná se ještě smíříme s obtloustlým Batmanem, vždyť dnes už máme Batmana úplně jiného. Ale smířit se, že ztloustl představitel Jima Morrisona? To skutečně nejde.

John Travolta

V dětství chodil Travolta na step k bratrovi znamenitého tanečníka Jima Kellyho. Právě proto se po premiérách filmů Horečka sobotní noci a Pomáda stal Travolta ikonou tanečních parketů. Poté, co se stal herec skutečnou hvězdou, začal se věnovat letadlům. V současnosti jich má hned několik a všechny jsou pojmenovány na počest Travoltových dětí. Zdá se ale, že letadla nemají na Johna dobrý vliv a ten se kvůli tomuto hobby přestal starat o svou figuru. Johne, vrať se na taneční parkety!

Alec Baldwin

Pamatuje si ještě někdo Aleca jako sexy namakaného krasavce s perfektními rysy v obličeji? A že to byl etalon krásy a muž Kim Basinger? Většinou ho mají fanoušci za neupraveného dědulu, co stále něco žvýká. Není známo, proč, ale fotografům se vždy podaří vyfotit Baldwina, když něco jí. Přitom sám herec tvrdí, že je už více jak 10 let vegeterián. Alecu, takhle jsi přibral kvůli mrkvičce?

Johnny Depp

Jeden z nejtragičtějších případů ztloustnutí. Tohle je skutečně neodpustitelné! Ostatně, nejde ani o ztloustnutí jako o rozšíření kvůli přibývajícím létům a velkému množství alkoholu, stresu a finančním potížím. Dnes už se dal Depp do kupy. Ale věz, Johnny, že to, co jsme viděli před dvěma lety ti neodpustíme.

Matthew Perry

Miláček ženského osazenstva ze seriálu Přátelé. Snad každá si představovala, že randí se seriálovým Chandlerem. V současnosti by si ale Matthew mohl zahrát leda tak nějakého pochmurného dědulu.

Russell Crowe

Crowe přiznává, že kvůli roli ve filmu The Nice Guys přibral 120 kilogramů. A ještě více musel přibrat kvůli snímku Boy Erased. My se ale ptáme, koho chceš obelstít, Russelle? Nejsi přeci Christian Bale, který je schopen kvůli jedné roli nabrat 40 kilo a kvůli další 60 shodit. Navíc, ty jsi přibral ještě dávno předtím, než byl dopsán scénář k prvnímu filmu.


Přečtěte si také