TopStar

12. listopadu 2014 10:44

Lenka Zajícová

Sex ve městě. 9 důkazů, že je tento legendární seriál jen snůškou lží

Všechny ho milujeme. Ale realita, se kterou se potkávají Newyorčané, je na hony vzdálená tomu, co hltáme u obrazovky.

Jen pro pořádek... Sex ve městě MILUJEME. A takové pohádky do života patří:-) Doporučujeme ale při jeho pravidelném sledování na Prima love moc nepřemýšlet a raději snít o panu Božském, neboť jinak by vám taky mohlo dojít TOHLE:

1. Money, money, money...Carrie se živila jako novinářka, která za měsíc vyprodukovala jeden článek o 800 slovech. To by ji nikdy neuživilo. Nemluvě o tom, že Carrie nijak nešetřila. Měla skvělý byt i dokonalý šatník. Jessie C., novinářka, na svém blogu zmínila, že Carrie nesnáší, protože vytváří iluze, kvůli kterým se mladé dívky stěhují do New Yorku a snaží se prosadit v médiích. „Pracuji pro prestižní magazín, v kanceláři trčím 12 hodin denně a pak jdu domů s myšlenkou, zda si tento měsíc mohu konečně koupit ty zimní boty ze Zary. Novinářský život má k luxusu zatraceně daleko."

Novinářka, která má byt v hodnotě 200 000 000 Kč? V případě Carrie to není problém...

2. Čisté ulice velkoměsta

V New Yorku nejsou žádní bezdomovci? Zřejmě ne, tedy alespoň podle tvůrců Sexu ve městě.

3. Nekonečné množství volného času... Ženy se neustále vídají. Minimálně jednou za týden, že? Tolik volného času nemá žádný Newyorčan. Většina z nich tráví veškerý svůj čas v práci, takže frekventované schůzky čtyř pracujících žen jsou velice nereálné.

Nemám ani čas dojít se domů vysprchovat. Smutná realita pracujících žen v New Yorku

4. Provoz? Žádný problém! Carrie nikdy nejezdila metrem, používala jen žluté taxi. Všimli jste si, že v drtivé většině byl vždy plynulý provoz? Ten v New Yorku skoro neexistuje. Nemluvě o tom, že metro je mnohem rychlejší a levnější.

Typický provoz v New Yorku

5. Drogy, sex a alkohol? Alkohol, cigarety a ještě trochu alkoholu. Carriinu ruku neustále zdobila cigareta a sklenka s alkoholem. Není to divné, že stále vypadala tak skvěle? Je!

6. Šílená móda

Nikdo v New Yorku se neobléká tak jako Carrie. Její modely jsou chaotickou kombinací drahých kousků, které překvapivě přinutí většinu z nás nad těmito kreacemi slintat, přestože bychom si je nikdy neoblékly.

Modely, které děsí...

7. Pan Božský je ten bídák, co vám pravidelně láme srdce

Muž, který se k vám od začátku chová hrozně, je ve finále váš princ. Holky, tohle je další lež. Lidé se nemění. Pokud to byl na začátku debil, je velká pravděpodobnost, že debilem zůstane.

Podvedl mě, nechal mě u oltáře, ale teď se určitě změní!

8. Muži a jejich slabost pro přecitlivělé a sobecké ženy

Největší lež je asi tato: Muži milují dramatické ženy. Carrie byla dramatičtější než Hitchcock a muži jí padali k nohám jako přezrálé švestky. Muži chtějí pohodu, ne aby se z jejich vztahu stal emocionální kolotoč, ze kterého jim bude maximálně špatně.

Ještě jednou se na mě podíváš a rozpláču se

9. Těch chlapů je až moc

Přestože vypadají všechny aktérky velice promiskuitně, počet jejich milenců (až na Samanthu) je „jen“ dvojnásobek průměrného počtu partnerů žen v USA.

Sdílejte článek
Štítky Sex lež Sex ve městě

Přečtěte si také