TopStar

9. prosince 2018 09:16

Sexbomba Bittnerová se konečně rozvedla!

Mysleli jste si, že je Miluška Bittnerová (40) už čtyři roky rozvedená? Tak to jste na omylu. I když její manželství s partnerem Lukášem už dávno nefunguje, rozvedla se až nyní. Takže pánové, česká Marilyn už je definitivně svobodná!

Byli spolu 17 let, ale už čtyři roky jejich manželství nefungovalo. A je to jen pár hodin, co se Miluška Bittnerová konečně rozvedla. ‚‚Kéž by měl každý takový rozvod, jako já s Lukášem. Jsem šťastná, že jsme si to nezkazili a rozvádíme se jako dva kamarádi. Dokonce, když se soudce zeptal, jestli není jiná možnost, oba jsme se začali smát,‘‘ nechala se s úsměvem na rtech herečka slyšet. ‚‚Jediné, co jsme vlastně řešili, byla střídavá péče o našeho pejska Toníčka. Měsíc byl u mě a měsíc u manžela. Teď ho má ale moje maminka,‘‘ dodala.

Na otázku, proč se tak dlouho tvářila, že je už dávno rozvedená, odvětila, že jí zemřel dědeček, pak onemocněl a rovněž skonal tatínek a ona tak na rozvod neměla myšlenky. Nakonec rozhodně pronesla: ‚‚Myslím, že už se vdávat nebudu. Zkusila jsem si svatbu i rozvod a takto mi to stačí.‘‘

Mezi přednosti Milušky nepatří ale jen ty fyzické. Už od dětství miluje atraktivní dáma hru na klavír, kytaru a flétnu, zabývá se dabingem, moderuje společenské a charitativní akce. Mluví plynně anglicky a v případě nouze se naučí text v jakémkoliv jazyce. Mezi její další koníčky, na které nemá většinou příliš času, patří dlouhý spánek, dobré jídlo, literatura faktu, ale i rybaření. Bittnerová je zkrátka multitalentovaná žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také