TopStar

1. června 2015 17:17

Petr Cífka

Sexuální orgie fotbalistů Leicesteru na zájezdu v Thajsku unikly na internet. A je to síla!

Tenhle případ je pikantnější než thajské nudle.

Všechno bylo tak krásné a sluníčkové. Leicester City se s vypětím sil udržel v anglické Premier League a hráči si tak mohli užívat propagační turné klubu po Thajsku. Trojice z nich si ho chtěla užít se vším všudy – hromadný sex s prostitutkami v Bangkoku si navíc natočili na telefon a poslali v kamarádům. A jak už to občas bývá, kamarádi se o něj „omylem“ podělili s celým internetem.

Orální uvolnění od společnic si na hotelovém pokoji užíval útočník Tom Hopper (21), brankář Adam Smith (22) a navíc syn manažera klubu Nigela Pearsona, jednadvacetiletý James. Klub je předčasně poslal zpátky do Británie a teď jim hrozí vyhazov. „Od všech našich hráčů očekáváme, že se budou chovat jako zástupci a vyslanci klubu, a to jak při oficiálních akcích, tak v osobním životě. Jejich chování nás hluboce znepokojilo,“ stojí v prohlášení klubu.

Hráči ve videu častují prostitutky hláškami, které rozhodně nepochází z příručky pro anglické gentlemany: „Saj pořádně, šikmovoká.“ „Lízej ty koule pořádně.“ „Fuj ta páchne, je absolutně nulová.“ Rasistický podtext asi moc nepotěší majitele klubu. Jsou jimi totiž syn a otec Srivaddhanaprabhovi, kteří jsou odkud? Bingo, z Thajska. V posledních letech nalili do klubu miliony a soustředili se hlavně na rozšíření fanouškovské základny v jejich rodné zemi. V tomhle případě se asi neutěšují poučkou „špatná publicita, taky publicita“.

V Leicesteru jednoduše podcenili práci s mládeží, protože lekce, jak se vyhnout offsidu s prostitutkami by měla následovat hned po nácviku kopání standardek. Co myslíte?

Sdílejte článek
Štítky Thajsko prostitutka anglický

Přečtěte si také