TopStar

10. listopadu 2017 15:03

Sexuální skandály zasáhly i Stevena Seagala

Seznam obviněných ze sexuálního obtěžování se plní dál a dál. Ke stále nedořešenému Edu Westwickovi, již zkrachovalému Kevinu Spaceyovi či komikovi Louisovi C.K. se přidává další slavné jméno Steven Seagal. Obvinily ho herečky 44letá Portia de Rossi a 51letá Julianna Margulies, ale i modelka Jenny McCarthy.

V Hollywoodu jsou již troufalá obvinění ze sexuálního harašení na denním pořádku. Nyní obvinila herečka Portia de Rossi, známá ze seriálu ,,Ally McBeallová", pětašedesátiletou hereckou ikonu Stevena Seagala. Žena zveřejnila svůj příběh na Twitteru, kdy popsala situaci z jednoho castingu, který pořádal právě Seagal: ,,Tvrdil mi, nakolik je důležitá chemie mezi herci v zákulisí. Usadil mě na židli a rozepnul své kožené kalhoty. Já vyběhla z pokoje a ihned zavolala své agentce, která mi s klidem řekla, jak mohla vědět, že Seagal není můj typ," zpovídá se herečka o své neblahé zkušenosti.

Manželka Portii de Rossi, 59letá herečka a televizní moderátorka Ellen DeGeneres, svou partnerku veřejně pochválila za odvahu zveřejnit toto trauma z minulosti. ,,Jsem na svou ženu pyšná," napsala na svém twitterovém účtu DeGeneres.

Minulý týden byl Seagal obviněn nejen Portiou de Rossi, ale i herečkou Juliannou Margulies, která se zapsala do podvědomí diváků především svou rolí v seriálu ,,Dobrá manželka". Herečce bylo v té době pouhých 23 let a měla jít do hotelového pokoje akčního herce pod záminkou, aby si nacvičila scénu: ,,Když jsem přišla, měl zbraň. Ujistil se, abych ji viděla. Nikdy předtím jsem opravdovou zbraň neviděla." Margulies se nechala slyšet, že ji Seagal rovněž nabídl masáž: ,,Sama vůbec nevím, jak jsem se odtud dostala." Problém měla herečka ale i s Harvey Weinsteinem, který již několika obvinění čelil a jeho kariéra tím utrpěla. ,,Pozval si mě do hotelového pokoje, ale já chtěla jít po zkušenosti se Seagalem jedině s dámským doprovodem. Weinstein byl v županu, v pokoji hořely svíčky a bylo prostřeno pro dva. Pak se na mě zle podíval, řekl, že mi chtěl popřát úspěšný casting a zabouchl," zakončila herečka svou zpověď.

Mrs. Florrick #JuliannaMargulies #AliciaFlorrick

Příspěvek sdílený Julianna Margulies (@julianna.margulies), Říj 20, 2017 v 9:19 PDT

Sdílejte článek
Štítky Hollywood sexuální obtěžování Harvey Weinstein casting Steven Seagal Ellen DeGeneres

Přečtěte si také