TopStar

11. září 2018 13:25

Ilona Blašková

Sexy Alice Bendová si pořídila luxusní bydlení na Kanárech!

Herečka Alice Bendová (44) se na sociálních sítích ráda ukazuje v plavkách. Aby ne, když je majitelkou sexy křivek. A teď bude moci chytat bronz kdykoliv si zamane. Pořídila si totiž nové bydlení na Kanárských ostrovech!

Oblíbenou dovolenkovou destinací herečky Alice Bendové je Tenerife, které je součástí Kanárských ostrovů. Jde o největší kanárský ostrov, na kterém je k vidění vše - od zeleně, hory až po oceán. „Tak jsme si to tu zamilovali a tak dlouho jsme sem jezdili, až jsme byt letos koupili. Takže jezdíme vlastně domů,“ odpovídá Alice fanouškovi na dotaz, zda si byt koupili nebo pronajali.

„Vůči těm lidem je to takový blbý a zase u těch pronájmů nevíte, kdo v té posteli spal před vámi. Tak jsme si tam prostě pořídili svoje bydlení,“ říká Bendová, které vždy dělá společnost její partner Michal Topol (31). „Je to apartmán se dvěma ložnicemi s výhledem na oceán, který je v takovém menším komplexu. Jsou tam společné bazény, kulečník a ping-pong,“ popisuje herečka, která se musela praštit přes kapsu. Podle deníku Blesk se ceny podobných nemovitostí pohybují až kolem 6 milionů korun.

Koupě apartmánu se obešla bez komplikací. „Ze začátku jsem se bála, protože člověk jejich systém nezná. Tam se nečeká, až vám to zapíšou do katastru. Jdete k notáři, tam se to sepíše, máte už poslané peníze, dají vám klíče a řeknou ahoj!“ vysvětluje herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také