TopStar

17. prosince 2017 15:18

Sexy babička popu Madonna předvedla křivky

Jak to tak bývá, každý z nás stárne a čas není milostivý k nikomu. U popové legendy Madonny však fanoušci pochybují. V březnu letošního roku se zpěvačka objevila na stránkách německého Vogue a před pár dny si stoupla před objektiv v provokativní focení a předvedla tak fantastickou figuru.

Jeden snímek ze sta všech ostatních si vysloveně říká o skandál. Zpěvačka, jejíž obličej zahaluje závoj, je jen v korsetu a pučchách s podvazky a pózuje na pozadí obšírného rozpětí. Podobný look zpěvačky znají fanoušci z roku 1989, kdy Madonně vyšel klip Like A Prayer. A právě ten za své doby také vyvolal velmi pobouřený ohlas. Nejvíce byli tehdy pobouřeni představitelé katolické církve a věřící, kterým přišlo, že klip je pobuřující a urážející.

Nové focení hvězdy světových pódií se překvapivě nestalo reklamní kampaní na spodní prádlo, jak by všichni očekávali, nýbrž reklamou na Madonninu kosmetickou značku MDNA Skin. Ostatní snímky byly sice zdrženlivější, ovšem neméně celebrita na nich spočinula neméně odhalená.

Je třeba zmínit, že obvyklá zpěvaččina lascivnost a nevkus na snímcích přitomny nejsou. Možná je to kvůli dřívějším skandálům a módním faux-pas, možná kvůli absenci jejích tanečníků, kteří herečku permanentně osahávají. Renomé, které s dobou zpěvačce stále klesá, by se nyní tedy mohlo lehce pozvednout a zpěvaččina touha vyrovnat se svým o několik desítek let mladším kolegyním by alespoň pro jednou mohla vyjít. Přeci jen, Photoshop dělá divy a i tu nejpovadlejší zadnici vymodeluje v důstojnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také